Free songs
Domů / Pojistky / Pojištění svého majetku můžete uzavřít na pár kliknutí online

Pojištění svého majetku můžete uzavřít na pár kliknutí online

Pojištění rozhodně není nic nedostupného, naopak to znamená nutnou nezbytnost. Každý si musí sám spočítat, zda se mu vyplatí chránit se před situacemi, které jednoduše nemůže ovlivnit. Jsou to situace počínaje přírodními katastrofami až po vandalismus či krádeže. Pokud byste nebyli v takových situacích pojištěni, tak jednoduše přijdete minimálně o peníze. V případě vážného poškození střechy nad hlavou, třeba vlivem přírodního živlu, pak zůstanete rovnou bez domova. Taková situace samozřejmě není záviděníhodná.

Co vše si můžeme pojistit?

Protože na trhu nejdeme velké množství pojistných produktů, je v nich stále obtížnější orientace. Právě proto se podíváme na to, co obvykle v rámci pojištění majetku můžete chránit. Třeba pojištění Bezpečný domov od ERGO pojišťovny vám nabízí možnosti ochrany všech myslitelných podob nemovitostí. Může se jednat typicky třeba o:

  • Rodinné domy a byty v osobním vlastnictví
  • Trvale obydlené domácnosti i rekreační objekty
  • Budovy a byty ve výstavbě

Každý pojistný produkt má zpravidla nějaké základní parametry, které lze doplňovat dalším příplatkovým krytím. Pokud je pojištění nastaveno rozumně, jako třeba v případě ERGO pojišťovny, tak už v základu zahrnuje široké spektrum možných pojistných událostí. Typicky se jedná o širokou škálu přírodních katastrof, jako mohou být požáry, záplavy, vichřice, krupobití, pád stromů a mnoho dalšího. Také v dobrém pojištění zpravidla bývají zahrnuty události, jako je výbuch, přetečení kanalizace, podpětí nebo přepětí v síti a vandalismus.

Kalkulace a sjednání online

Je pro vás pojistka výhodná? Pojistit majetek, jak jsme již zmínili v úvodu, je skutečně velmi rozumné. Na druhou stranu ne každá pojistka pro vás musí být výhodná, proto je důležité udělat si před běžnou kalkulaci. Dnes je velmi jednoduché uzavřít majetkové pojištění online. Právě takové webové stránky zpravidla nabízejí možnost ještě před uzavřením pojistky získat představu o výhodnosti pojištění a celkové ceně.

O admin

Komentování uzavřeno

Nahoru